Ponuka ubytovania

Interiér


Na poschodí chaty Tašniar sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a posedením. Z nej sa dostaneme do dvoch spální - jedna s manželskou posteľou a váľandou, druhá s dvoma samostatnými posteľami. Na poschodí je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Na prízemí chaty Tašniar je jedna spálňa s manželskou posteľou a priestranná kuchyňa s jedálenským kútom. Vybavená je el. varným panelom, kachľovou pecou, rýchlovarnou konvicou a mikrovlnkou. Na prízemí sa nachádza aj WC a druhá kúpeľňa s vaňou.

Vykurovanie je v zimných mesiacoch zabezpečené ústred. kúrením s elektrickou pecou, teplá voda samostatnými bojlermi pre prízemie a kúpeľňu na poschodí. V krbe a peci v kuchyni sa kúri drevom.

Exteriér


Rozľahlá záhrada Chaty Tašniar je pravé miesto pre letný oddych v prírode. Potôčik tečúci cez záhradu vytvára horskú atmosféru, ktorá je umocnená okolitými lesmi. Záhrada poskytuje dostatok priestoru pre detské hry a zábavu, dospelí ocenia príjemné posedenie v súkromí. Na grilovanie či varenie gulášu je nachystaný prístrešok s ohniskom a sedením.

Parkovanie je zabezpečené priamo v záhrade, k dispozícii je uzamykateľný priestor pre lyže a bicykle.
Copyright © 2024 Chata Tašniar.
Všetky práva vyhradené.
Webdesign ZM design